/llms.txt (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: View
ro: Afișează

en: Configure
ro: Configurează

en: The weight of this term in relation to other terms.
ro: Greutatea acestui termen în relație cu alți termeni.
