/llms.txt (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Weight
sl: Teža

en: View
sl: Prikaži

en: Configure
sl: Nastavi
