/llms.txt (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Weight
tr: Ağırlık

en: View
tr: Görüntüle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Section title
tr: Bölüm başlığı

en: The weight of this term in relation to other terms.
tr: Bu terimin diğer terimlere göre ağırlığı.
