/llms.txt (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Weight
uk: Вага

en: View
uk: Перегляд

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Section title
uk: Заголовок секції

en: The weight of this term in relation to other terms.
uk: Вага даного терміна стосовно інших термінів.
