/llms.txt (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Weight
be: Вага

en: View
be: Праглядзець

en: Configure
be: Правіць
