/llms.txt (1.0.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Weight
ca: Pes

en: View
ca: Mostra

en: Configure
ca: Configura

en: Section title
ca: Títol de la secció

en: The weight of this term in relation to other terms.
ca: El pes d'aquest terme en relació amb altres termes.
