/llms.txt (1.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Weight
da: Vægt

en: View
da: Vis

en: Configure
da: Konfigurér

en: Section title
da: Sektionsoverskrift

en: The weight of this term in relation to other terms.
da: Vægten af denne term i forhold til andre termer.
