/llms.txt (1.0.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Weight
eu: Pisua

en: View
eu: Bista

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Section title
eu: Sekzioaren izenburua

en: The weight of this term in relation to other terms.
eu: Termino honen pisua beste terminoekin alderatuta.
