/llms.txt (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Weight
lt: Svoris

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti
