/llms.txt (1.0.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Weight
am: ክብደት

en: View
am: ትይታ

en: Configure
am: ውቀር
