/llms.txt (1.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Weight
fi: Paino

en: View
fi: Näytä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Section title
fi: Alueen otsikko

en: The weight of this term in relation to other terms.
fi: Termin paino suhteessa muihin termeihin.
