/llms.txt (1.0.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Weight
fr: Poids

en: View
fr: Voir

en: Configure
fr: Configurer

en: Section title
fr: Titre de section

en: The weight of this term in relation to other terms.
fr: Poids de ce terme par rapport aux autres termes.
