/llms.txt (1.0.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Weight
he: משקל

en: View
he: צפיה

en: Configure
he: הגדרות

en: Section title
he: כותרת המקטע
