/llms.txt (1.0.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Weight
hu: Súly

en: View
hu: Megtekintés

en: Configure
hu: Beállít

en: Section title
hu: Szakasz címe

en: The weight of this term in relation to other terms.
hu: Ennek a kifejezésnek más kifejezésekhez viszonyított súlya.
