/llms.txt (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان
