/llms.txt (1.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း
