/llms.txt (1.0.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
