/llms.txt (1.0.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Content
pt: Conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: View
pt: Mostrar

en: Configure
pt: Configurar

en: The weight of this term in relation to other terms.
pt: O peso deste termo, em relação aos outros termos.
