/llms.txt (1.0.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: View
ar: عرض

en: Configure
ar: ضبط
