/llms.txt (1.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: View
bg: Прегледай

en: Configure
bg: Конфигурирай
