/llms.txt (1.0.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Weight
cs: Váha

en: View
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: The weight of this term in relation to other terms.
cs: Váha tohoto termínu ve vztahu k ostatním termínům.
