/llms.txt (1.0.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Weight
hr: Težina

en: View
hr: Pregled

en: Configure
hr: Prilagodi
