/llms.txt (1.0.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Weight
ja: ウェイト

en: View
ja: ビュー

en: Configure
ja: 設定

en: The weight of this term in relation to other terms.
ja: 他のタームとの相対的なこのタームのウェイト。
