/llms.txt (1.0.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು
