/llms.txt (1.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
