/llms.txt (1.0.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Weight
mn: Жин

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах
