/llms.txt (1.0.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Weight
pl: Waga

en: View
pl: Widok

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Section title
pl: Tytuł sekcji

en: The weight of this term in relation to other terms.
pl: Waga tego terminu w stosunku do innych terminów.
