/llms.txt (1.0.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Weight
sv: Vikt

en: View
sv: Visa

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Section title
sv: Titel för sektion

en: The weight of this term in relation to other terms.
sv: Vikten på den här termen i relation till andra.
