/llms.txt (1.0.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Weight
te: భారం

en: View
te: చూడు

en: Configure
te: స్వరూపించు
