/llms.txt (1.0.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: View
vi: Xem

en: Configure
vi: Cấu hình

en: The weight of this term in relation to other terms.
vi: Độ nặng của từ liệu này so với các từ liệu khác.
