/llms.txt (1.0.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Weight
ast: Pesu

en: View
ast: Vista

en: Configure
ast: Configurar
