/llms.txt (1.0.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Weight
az: Çəki

en: View
az: Görünüş

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: The weight of this term in relation to other terms.
az: Bu terminin digər terminlərlə müqayisədə çəkisi.
