/llms.txt (1.0.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Weight
bn: ভর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Configure
bn: কনফিগার
