/llms.txt (1.0.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད
