/llms.txt (1.0.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Weight
bs: Težina

en: View
bs: Pregled

en: Configure
bs: Podešavanje
