/llms.txt (1.0.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: View
cy: Gweld

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: The weight of this term in relation to other terms.
cy: Pwysau'r term yma mewn perthynas i dermau eraill.
