/llms.txt (1.0.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Weight
de: Gewichtung

en: View
de: Ansicht

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Section title
de: Abschnittstitel

en: The weight of this term in relation to other terms.
de: Die Reihenfolge dieses Begriffs in Relation zu anderen Begriffen.

en: AI
de: KI

en: llms.txt settings
de: Einstellungen in llms.txt
