/llms.txt (1.0.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་
