/llms.txt (1.0.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Weight
el: Βάρος

en: View
el: Προβολή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: The weight of this term in relation to other terms.
el: Το βάρος του όρου σε σχέση με άλλους όρους.
