/llms.txt (1.0.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Weight
es: Peso

en: View
es: Ver

en: Configure
es: Configurar

en: Section title
es: Título de sección

en: The weight of this term in relation to other terms.
es: El peso de este término en relación con los otros.
