/llms.txt (1.0.5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Weight
et: Kaal

en: View
et: Kuva

en: Configure
et: Seadistus

en: The weight of this term in relation to other terms.
et: Selle termini kaal on seotud teiste terminitega.
