/llms.txt (1.0.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: View
fa: مشاهده

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Section title
fa: عنوان بخش
