/llms.txt (1.0.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: View
fil: Tingnan

en: Configure
fil: Ayusin
