/llms.txt (1.0.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Weight
gl: Peso

en: View
gl: Ver

en: Configure
gl: Configurar
