/llms.txt (1.0.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Weight
gu: તરલતા

en: View
gu: જુઓ

en: Configure
gu: ગોઠવણી
