/llms.txt (1.0.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Weight
hi: मान

en: View
hi: देखें

en: Configure
hi: विन्यास करें
