/llms.txt (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Weight
is: Vægi

en: View
is: Skoða

en: Configure
is: Stilla
