/llms.txt (1.0.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Weight
it: Peso

en: View
it: Visualizza

en: Configure
it: Configura

en: The weight of this term in relation to other terms.
it: Il peso di questo termine in relazione agli altri termini
