/llms.txt (1.0.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Weight
ka: წონა

en: Configure
ka: კონფიგურირება
