/llms.txt (1.0.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Weight
kk: Салмағы

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау
